Hakkımızda

Firmamız Profilimiz Cami halısını diğer halılardan ayıran en önemli özellik; kaliteli ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olması gerekliliğidir. Cami halısının kalitesinden ödün veremezsiniz. Çünkü cami halısını maliyetinin karşılanmasında hayır sever onca insanın katkısı vardır. Bu bizim için büyük bir vebaldir. Camilerimize yüzde yüz saf yünden halı üretiyoruz. Bu malzemeyi kullanmamızın nedeni, yün halılarının uzun yıllar bozulmadan, koku yapmadan, renk atmadan, keçeleşmeden ilk günkü gibi kalmasıdır. Yün halı doğal bir yapıya sahiptir. Akrilik, polipropilen halıların hammadesi petroldür, doğal değildir.

Camilerimizde ayak basılan, alın konulan yerlerde izler ve basıklığın olmaması çok önemlidir. Yün halı esnek bir yapıya sahip olmasından dolayı yatma yapmaz. Cami halıları hijyenik ortamlarda üretilmelidir. Çünkü dinimizce namaz kılınan yerlerin temiz olması gerekliliği vardır. Cami halısı desen olarak sade olmalı, dikkati dağıtmamalıdır. Halı, yün olmasından dolayı koku yapmayacağından ve sert olmayacağından ibadet esnasında sıkıntı vermeyecektir.

Üretimini yaptığımız cami halıları birbirinden farklı renk motif ve iplik çeşidine kadar çok fazla çeşit içermektedir. Amacımız; Camilerin iç mimarisinin rengine ve dokusuna yakışacak türde en uygun halı bulmaktır.

Sadece Cami Halısı üretmekle kalmıyor, Ayrıca Karbon film Halı Altı Isıtma Uygulaması ve bilgisayarlı sistem, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtıyoruzürettiğimiz bu halılarının temizliğini de yapmaktayız. Bu hizmeti verirken, en son teknoloji halı yıkama makinelerimizi kullanmaktayız. Bu sayede halıları uzun ömürlü ve hijyenik şekilde kalır.  . Camilerimizi en kaliteli cami süpürgesi ile süpürüyoruz.